הדרכות הורים

סדנה להורים לילדים לקויי למידה והפרעות קשב וריכוז

הורים, בואו לקבל כלים מעשיים להתמודדות והעצמת יכולות הילד שלכם!
סדנה מרתקת בת שלוש שעות מתקיימת בכיתת מחשבים, אשר מטרתה תרגול והתנסות בשיטת AttenGo תוך כדי קבלת כלים מעשיים להעצמת תוצאות התרגול של ילדכם.

מיועד להורים לילדים המאובחנים הפרעות קשב וריכוז המעוניינים להכיר את תוכנת AttenGo לעומק ולהבין את משמעות פעילויות בה וכן להורים אשר רכשו את התוכנה ומעוניינים להבין לעומק את מטרות התוכנה להעצים את יכולות השימוש והטיפול בעזרתה.

רכזת הסדנה ומרצה: גב’ טובה כץ – MA איבחון וטיפול בלקויות למידה, קשב וריכוז. מדריכת מורים, מוסמכת משרד החינוך, בתחום לקויות הלמידה, הקשב והריכוז, בוגרת אונ’ תל אביב והאונ’ העברית, בעלת הכשרה והסמכה מטעם אגודת “ניצן” כולל ניהול מקצועי של סניף במשך 12 שנים. בעלת הסמכה להנחיית הורים מטעם מכון אדלר ואונב’ תל אביב ובוגרת קורס מאמנים לאנשים עם הפרעת קשב וריכוז מטעם אירגון המאמנים האישים ICA.

אנו מציעים – הורים אשר רכשו את תוכנת AttenGo או אלו המתעניינים ברכישתה – להשתתף בסדנה בת 3 שעות. בסדנה (אשר תערך בכיתת מחשבים) נתנסה בתוכנת AttenGo תוך כדי:

  • העלאת הבעיות העקריות של ילדכם הקשורות ב-ADD/ADHD.
  • הבנה כיצד האימון בתוכנה מסייע לקשיים הנלווים להפרעות הקשב והריכוז של ילדכם.
  • הצעת דרכים, באמצעותן תוכלו לעזור לילדכם לשפר את תוצאותיהם בתוכנית האימון.

AttenGo הינה תוכנה נוירו-קוגניטיבית ומטרתה פיתוח יכולות קשב וריכוז והפחתת הסימפטומים הנלווים.
התמדה בתרגול יאמן את מרכיבי הקשב שלנו באופן כללי ובמיוחד את יכולת הקשב המתמשך, שיפור וייעול זמן הביצוע /מהירות התגובה, יכולת להתמודד עם מסיחים קוליים ו/או חזותיים, יכולת להפעיל אימון של זיכרון העבודה ובעיקר אימון של תפקודים ניהוליים ויכולת בקרה. בתום כל תרגול מתקבל משוב כתוב המתייחס לאיכות ולקצב הביצוע ומאפשר הפעלה של בקרה ומעקב אחר שינוי. תמיד יהיה שינוי. חשוב להדגיש, כי תרגול של המערכת הנוירו-קוגניטיבית, משפיע לטובה ומשפר תפקודים שקשורים ללמידה ולהתמודדות בחיי היומיום.

כלומר, יש הכללה רחבה של תוצאות האימון על התפקוד של מרכיבי הקשב והריכוז. אתם ההורים מוזמנים ללמוד להיות המתווכים של ילדכם, לסייע להם להבין את משמעות וחשיבות התרגול ולהאיץ השגת תוצאות.
לפרטים על מועד ההדרכה הבאה, אנא התקשרו לטלפון 09-9511515 או צור קשר.