אורי: שיפור בכל תחומי החיים

שלום רב,
שמי אורי. אני בן 24 ורכשתי את התוכנה לקשב וריכוז לפני מספר חודשים.
מאז ומתמיד ידעתי שיש לי בעיות קשב וריכוז. הבעיות התבטאו בהקשבה בשיעורים, בהכנת שיעורי בית, בקריאה של קטעים שאינם מעניינים אותי, בניהול שיחות לאורך זמן, באיבוד חוזר ונשנה של דברים כמו מפתחות, בשכחה של דברים שהנחתי רק לפני מספר דקות, בכלל בסדר וארגון, למרות שתמיד רציתי להיות מסודר ומאורגן…לפני 4 חודשים, שמעתי על SharperBrain [תוכנת AttenGo בגירסה קודמת – אטנגו] והחלטתי לרכוש אותה לפני שאני מתחיל קורס פסיכומטרי. התחלתי לתרגל עם התוכנה כל יום במשך 50 דקות.
בשבועיים הראשונים, חוץ משיפור בציוני התוכנה, לא הרגשתי שום שינוי ביום יום. לאחר שבועיים פתאום התחלתי לשים לב מתי אני מרוכז ומתי מחשבותיי נודדות, למרות שאני מנסה להיות מרוכז במשהו כמו שיחה, קריאה, תכנון מה עלי לעשות, וכו’. אפילו בזמן ההירדמות התחלתי לשים לב כמה מוחי קודח. ככל שהמשכתי לעבוד עם התוכנה, המודעות לריכוז הלכה והשתפרה ואפשרה לי לדחות את הגירויים ולהישאר מרוכז במה שאני צריך.היום, אני כבר חודש בקורס הפסיכומטרי. כל מפגש הוא בן 5 שעות, ואני מצליח להישאר מרוכז לאורך כל ה-5 שעות האלו, דבר שמעולם לא הצלחתי לעשות לפני זה, ולא משנה כמה שהתאמצתי. זה לא שאין לי יותר דברים שמסיחים את דעתי, פשוט אני מודע להם ומצליח להתנגד להם ולהישאר מרוכז. בקורס הפסיכומטרי מקבלים גם כמויות אדירות של שיעורי בית ואני מצליח להתמודד עם כולם.
אפילו בהירדמות שלי, חל שיפור משמעותי. אני מתרכז בהירדמות ונרדם הרבה יותר מהר, מה שעוזר לי גם לקום בקלות. התחיל מעגל של שיפור כמעט בכל תחום בחיי ועל זה אני חייב לכם תודה. מעולם לא שלטתי כך במחשבותיי. אז תודה לכם על התוכנה המעולה והאפקטיבית הזאת. אני חושב שכמעט כל אדם יכול להיעזר בה ואני ממליץ עליה בחום!
בברכה, אורי – חיפה