אילן: תמיד מספיק ולומד בקלות

שלום, אנו רוצים להודות לכם על התוכנה שפשוט עובדת. אצל עומר בננו בן 8, גילינו קשיים בריכוז בהכנת שיעורי הבית שנמרחה על שעות גם בכיתה א’ וגם בכיתה ב’. כך גם בכיתה כשלא הספיק להעתיק מהלוח וכשהיה צריך לעבוד בכיתה היה מאוד איטי למרות שהוא ילד מאוד חכם. ברור לי היום שמאותן בעיות סבלתי גם אני ולכן עבדתי מאוד קשה כדי להצליח בלימודים ולא רצינו שעומר יחווה את הקשיים הללו לכן פנינו לאבחון.
התברר שהקושי בלהעתיק מהלוח נבע מחולשה בחגורת הכתפיים וצורת אחיזת העיפרון אולם לא אובחן אצלו קושי בריכוז אלא חוסר ארגון. התחלנו לעבוד איתו על חיזוק הכתפיים ובמקביל הוא קיבל טיפול אצל מרפאה בעיסוק. חל שיפור מה בהעתקה מהלוח ובכתיבה אך לא בהכנת השיעורים או במשימות של שינון ולימוד לקראת מבחנים.שמענו על התוכנה מפי גיסתי שעובדת עם ילדים בעלי לקויות למידה ולדבריה התוכנה מחוללת פלאים.
רכשנו את התוכנה באוגוסט 2007 ואין מילים בפי לתאר את השינוי שחל בעומר תוך חודשיים בלבד מיום שהחל לתרגל בתוכנה. זמן הכנת השיעורים התקצר משמעותית יכולת הריכוז שלו השתפרה הוא תמיד מספיק להעתיק מהלוח לומד לבחינות בקלות ובמהירות יש לו יותר זמן פנוי ומצב רוחו השתפר בהתאם וזה הולך ומשתפר. באסיפת ההורים האחרונה המורה שלו לא האמינה שלעומר היו קשיים בכתות א’ וב’.
תודה רבה ויישר כוח.
אילן, פתח תקווה