אילנה: לומדת בלי ריטלין

לכל צוות אטנגו שלום!

בתי בת 17 התלוננה לפני כחצי שנה שקשה לה להתרכז בשיעורים. כל רעש הכי קטן הפריע לה, ומצב זה הכניס אותה ללחצים וכעסים והוציא אותה משלוותה.

עשינו לה אבחון ,היא אובחנה בהפרעת קשב וריכוז והומלץ לה טיפול בריטלין. היא החלה בשימוש בריטלין שגרם לתופעות לוואי לא קלות, אבל לא היתה ברירה. אני בתור אמא כאב לי כל כדור שהילדה הכניסה לגופה, כי אילו חומרים כימיקלים שאנו לא יודעים אילו נזקים יכולים להגרם בעתיד.

די במקרה בדפדוף באינטרנט, גיליתי את תוכנת אטנגו. שיתפתי את הילדה והיא הסכימה לנסות (אף שלא האמינה שזה יכול לעזור לה). לאחר כשלושה חודשים של אינטנסיביות הילדה הרגישה את השינוי, ואף הדגישה שכל פעם שהיא מתאמנת בתוכנה היא מרגישה שלקחה ריטלין. לשנת הלימודים הנוכחית היא לומדת בלי ריטלין, נעזרת רק בתוכנה והיא מרגישה בטחון עצמי ותחושה עילאית שאפילו בשיעורי היסטוריה היא מרוכזת, מבינה הכל בשיעור, ואף עוזרת לחברים מבלי הריטלין.

בעקבות זאת גם צוות המורים בבית ספרה התעניינו בתוכנה ומקווה שירכשו אותה לעזור לעוד תלמידים שמתקשים  בקשב וריכוז. אני מתכוונת לרכוש את התוכנה גם בשביל בתי בת ה-12 שהתחילה חטיבה שגם משתמשת בריטלין בגלל היפראקטיביות ואימפולסביות.

בכבוד רב,
אילנה, 0525450212