טל (עו”ד): אטנגו שומרת על כושר מוחי

16.7.2014

ברצוני להמליץ בחום על תוכנת האימון המוחי Attengo כדלקמן:

בעולם הדיגיטאלי רווי הגירויים שבו אנו חיים, מצאתי את עצמי פעמים רבות עמוס במטלות ובמשימות מסוגים שונים, עם קושי רב להתרכז בביצוע מספר מטלות בעת ובעונה אחת, להכריע בעניין סדר עדיפות ביצוען, ולבצען במהירות וביעילות ללא הסחת דעת.

רבים ממכריי וידידיי, בעלי מקצועות חופשיים ותובעניים כמוני, הציעו לי ללכת בדרכם, ולהתחיל ליטול תרופות שונות המיועדות לטיפול בהפרעת קשב וריכוז, על אף  שאינני מאובחן כסובל מהפרעה כזו, כפי שגם הם לא אובחנו ככאלה.

שימוש לא נחוץ בתרופות כאלה מיותר, מזיק, וכמובן עולה כסף רב.

כאן נכנסה לחיי תוכנת Attengo. לאחר כמעט חצי שנה של אימון על התוכנה אני יכול להצביע בבירור על שיפור בריכוז הנדרש לביצוע כל מטלותיי המקצועיות והיומיומיות, החל בכתיבת מסמך משפטי ארוך ומנומק, ועד לעריכת קניות וסידורים אחרים.

תוכנת Attengo מסייעת לי לשמור על הכושר המוחי שלי, בדיוק כפי שאימוניי במכון הכושר מסייעים לי לשמור על כושרי הגופני. אכן, כמו באימוני כושר ספורטיבי, נדרשות מן המתאמנים בAttengo התמדה ונחישות וסבלנות, אך שכרן של אלה בצדן:

השינויים בביצועים המחשבתיים המוקנים בזכות אימוני הAttengo הם מובנים, יציבים לאורך זמן, וחשוב מכל, אינם תלויים בנטילת תרופה מיותרת כלשהי שהפסקת נטילתה תוביל מידית לירידה באיכות הביצועים.

לכן, אני ממליץ על תוכנת Attengo בפני כל אדם המעוניין לשפר את יכולות הקשב והריכוז שלו שיפור אמתי לאורך זמן.

בברכה,
טל ד, עו”ד, רמות שבים