מנחם מ. תוכנה מדהימה! לימדה אותי תובנות

26.7.16

לצוות אטנגו,

.אני רוצה להביע את תודותיי לכם. התוכנה מדהימה! התוכנה לימדה אותי תובנות מעבר לאפקט שלה

בחודשיים הראשונים היו לי המון ספקות לגבי האם לתוכנה תהיה השפעה עלי בפועל. תרגלתי בה כמה פעמים בשבוע בהרגישי מוזר שהוריי שילמו סכום כסף גבוה על מנת שאתאמן בה.

אף על פי שאחי גם התאמן בתוכנה, אני נזכר איך זה היה ללמוד איתו לפני ואחרי שהשתמש בה, ונראה כי באמת היא עזרה לו להתרכז, ועדיין, ברגע שהתחלתי אני להתאמן בה, חשתי כי שכנראה זה לא יעבוד ותהיתי כיצד זה ייתכן שלשחק בה יעזור לי להתרכז בהרצאות בבית הספר.

חשבתי שאולי אני אשתפר במשחק עצמו, אך היו לי ספקות לגבי כמה שזה יעזור לי בלימודים עצמם.

עכשיו משהתאמנתי באטנגו קרוב לארבעה חודשים, אני חש מאוד מרוכז ומודה לאל שזה עוזר לי להקשיב בהרצאות, בדרשות ובלימודיי.

חשבתי ווואו זהו שיעור מדהים שאני יכול לקחת לחיי היומיום שלי.

ה’ שלח את נשמתנו לעולם הזה על מנת לתקן אותו ולשפר אותו. לעשות אותו מקום טוב יותר לחיות בו. רובנו לא יכולים לראות את התוצאות הטובות של מעשינו ברמה הרוחנית ולעתים תוהים איך יכול להיות שע”י מעשה כה קטן, מצווה קטנה –זה ישמח את ה’? איך זה יחבר אותי יותר לה’?

זה נראה כמעט כמו משחק, שע”י כך שאנו מנווטים בו, זה יעשה את העולם כבית לה’… אך האמת היא שאנחנו יכולים ואנו אכן משנים מאחר וה’ נתן לנו את הכוח לעשות זאת.

שיעור מדהים נוסף עבורי הוא שאנחנו חייבים להישאר מרוכזים ולא להיות מוסחים על ידי הסחות דעת, בדיוק כמו ב”משחק” שתפקידו לאמן ולשפר, וכך גם בחיינו – כל הסחות הדעת שה’ הניח בעולם הינן בשביל לעשות טוב.

אז למה אנחנו מחכים? בואו ונפיץ את האור ונשנה את העולם עם “משחק” (אטנגו) אחד בכל פעם.

מנחם. מ , ארה”ב- ניו יורק