סאוסן- אטנגו הוא סיפור הצלחה שנתן את חותמו בהתפתחות של דימה

 

1.6.16

צוות אטנגו המקסים

אין מילים שיכולות לתאר את רגשותיי אחרי 6 חודשים של סובלנות, אכפתיות ומקצועיות בהדרכה, תמיכה ועזרה ממושכת.

אני ודימה בתי – בת שבע השנים – חווינו תקופה מדהימה של התעניינות, סקרנות ותענוג.

התחלנו את התכנית אחרי שקיבלנו את הדרכתכם ואז ידענו שישנה מחויבות כלפי אופן העבודה, קבענו זמנים ברורים שהוקדשו לתכנית כמו כל חוג אחר, שמנו לעצמנו מטרה והיא שיפור התוצאות שלב אחר שלב. ידענו שאימון המוח הינו תהליך מאוד חשוב ודורש ממנו מאמץ והתמדה, אז התחלנו את הדרך בצעדים בטוחים לכיוון הנכון של השיפור ואכן זה הגיע. דבר חשוב בהשגת המטרה הוא הפנמת התועלת בתוך המתאמן, אני אישית הצלחתי להפנים אצל בתי שהתכנית המאתגרת הזו הינה פרס שרק היא זכתה לעבור במשפחה שלנו והייתה רואה בזה כמתנה בשבילה וזה מה שדחף אותה להתמיד ולעשות הכול למען ההתקדמות.

כל חודש דימה הייתה מחכה לשיחה ביני לבינך, הייתה מחכה לשמוע מה אמרת עליה ואיך ההתקדמות שלה, למרות שהיינו עוקבות אחר ניתוח התוצאות המידי שהיה בתכנית עצמה אלא המילים שלך עשו את שלהן בנפשה של דימה כמו אצלי.

אחרי סיום התכנית ובמבט לאחור אני כאמא לבת עם הפרעות קשב וריכוז מרגישה סיפוק אדיר ורואה את השינויים שבתי ואני גם עברנו בזכות האימון הסדיר והממושך. ממליצה בחום לכל אחת ואחד לחוות חוויה מדהימה זו כדי להרגיש את השינוי בעצמו.

אטנגו הוא סיפור הצלחה שנתן את חותמו בהתפתחותה של דימה ובדרך בה היא עושה את המטלות ובדרך בה היא מארגנת את הדברים …… סיפור בהצלחה לחייה בכלל.

תודה רבה מקרב לב,
סאוסן + דימה, shahd_assi@hotmail.com