פיני: הילד פורח

גיא שלנו בן 9 אובחן בסוף כיתה ב’ כסובל מהפרעות קשב ללא היפר אקטיביות כלומר ADD.לאחר איבחון נוסף אצל נוירולוג נקבע לו מינון לריטלין. מייד התחלנו להתלבט בשאלת מיליון הדולר האם לתת ריטלין אך מכיוון שהילד בשיעורים שקט ולא מפריע והבעייה שלו היא ריכוז בכיתה הרועשת החלטנו לחפש אלטרנטיבה. הגענו למיפל בחולון ולאחר תחקור הגענו למסקנה שבעיית הריכוז נובעת מתורשה ולא מטראומה המצריכה גם תמיכה נפשית ולכן המליצו לנו על תוכנת SharperBrain [תוכנת AttenGo בגירסה קודמת – אטנגו].

את התוכנה קנינו בסוף כיתה ג’ ובחופש עבדנו איתו בתוכנה ובתחילת ד’ מייד הרגשנו בשינוי בציונים שעלו מ-50 ונכשלים ל-70 ו-80 הוא המשיך להתקדם בתוכנה ולקראת סוף כיתה ד’ הגיעו גם הציונים לכיוון ה-90.

היום הילד בבית הספר בכיתה ה’ וציוניו הם בין 90 ל-100 והוא ממשיך עם התוכנה בתרגול עם הפסקות בין לבין. בית הספר רצה להפסיק לו את ההוראה המתקנת מהטענה שהוא כבר לא לקוי למידה, אך אנו מתעקשים שימשיך. הילד פורח ונחשב בעיני חבריו לגאון מחשבים. הוא נרשם לחוג כדורגל אולמות והמאמן שם לא האמין לנו שהוא אובחן כילד לקויי למידה. נכון שצריך עדיין לעזור לו בשיעורי הבית והילד מקבל תמיכה אדירה והרבה אהבה מאימו ואביו ועזרה מבית הספר, אך ללא ספק התוכנה היא זו שעשתה את ההבדל.

פיני זר אביב
052-2592653 (אני מבקש להתקשר רק בשעות אחה”צ)