רפאל: אני מממש את היכולות

לחברת אטנגו

קוראים לי רפאל אני בן 20 מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היה לי קושי מסויים בלימודים שלא ידעתי איך להגדיר אותו… בזמן שכל החברים שלי היו קולטים כבר את החומר הנילמד ורצים הלאה, אני תמיד הייתי מנסה לשחזר ולהבין את מה שנאמר כבר ומפעיל את שיא הריכוז והאנרגיה רק כדי לקלוט את החומר, עד כדי כך שהייתי נשאר בהפסקות כדי שהחומר ישב לי במוח ולא יברח .. בזמן שחברים שלי משחקים ונהנים… תמיד הרגשתי איטי, מסורבל, קשה קליטה, קשה דיבור והבעה, שכחן מפוזר, ולא פה … אבל תמיד חשבתי שכולם ככה כמוני! ואני פשוט צריך להשקיע יותר כי לא הייתה מציאות אחרת.

לא מזמן החלטתי שאני רוצה ללמוד מקצוע כמו כולם ולהתקדם, אבל בשביל זה צריך ללמוד ואני לא סובל ללמוד ומרוב שאספתי תסכולים בבית ספר פיתחתי לעצמי פחד מלימודים… והעדפתי לא להתקרב לזה יותר לא כי אני לא רוצה אלה כי אין לי את הכוח כבר לחוות תיסכולים ובכול זאת להמשיך להשקיע ולבזבז אנרגיה… ובסוף כמו שעשיתי בבית ספר לברוח מהכל מרוב תיסכולים. אז אמרתי לעצמי אני חייב קודם כול לבדוק מה זה הדבר הזה.. ולטפל כמה רק אפשר לפני שאני ניגש ללימודים…

אז לא מזמן הלכתי לאיבחון במבחן T.O.V.A בפעם הראשונה בחיי ומצאו אצלי הפרעת קשב וריכוז עם דיסלקציה שגורמת לי לבעיות תקשורת… הנורולוג המליץ לי לקחת ריטלין רק לפני שאני נכנס לשיעור אבל בשאר הימים לא לקחת…פיתרון זמני כזה. לא אהבתי את הפיתרון הזה אז החלטתי שלא לקחתי את הריטלין פחדתי שזה כימי וממכר ושזה רק יזיק לי יותר בהמשך… כי רק בשיעורים אני יהיה כביכול מקשיב ומבין אבל מתחת לפני השטח הפרעה תהיה קיימת והיא תחכה לי שהשפעת הכדור תסתיים עד לכדור הבא ולא רציתי לחיות על מעגל כדורים כימיים…אז ניסיתי כול מיני כדורים טבעיים שהשפיעו בהתחלה ואחרי יומיים שלוש פעם השפיעו ופעם לא.. פשוט לא עובד!

לא ידעתי מה לעשות כבר חיפשתי באינטרנט וראיתי שישנה אפשרות לאמן את המוח על ידי תוכנה בשם- “אטנגו” … קראתי קצת וזה היה נשמע לי די הגיוני שככול שאני יתאמן יותר בתוכנה, ויתאמץ להתרכז על ידי התרגילים שמיועדים לכך, המוח יהיה מורגל מספיק כדי להתרכז, ואני יוכל להתגבר סוף סוף על בעיית הקשב והריכוז שלי. קניתי את התוכנה והתחלתי להתאמן וגם נכנסתי ללימודים בתיקווה שהתוכנה תעזור לי. וממש אחרי פחות מחודש התחלתי להבין מה זה ללמוד כמו כולם, ושהלימודים זה יכול להיות אפילו דבר מעניין וכיפי.. ולא עד כדי כך קשה ומתסכל…

השפעת התוכנה עובדת יום יום והולכת ועולה.. שלא כמו בכל הכדורים שלקחתי שהשפעה רק הלכה וירדה … התוכנה ממש שינתה לי את המציאות והראייה על החיים, ראיתי יותר פרטים, שמתי לב יותר לדברים הייתי מחושב יותר ידעתי מה להגיד ומה לא.. מתי לשאול שאלה ואיך לנסח אותה ואפילו להבין את התשובה והבנתי איך כולם מרגישים וחושבים. פשוט הרגשתי שאני יכול סוף כל סוף להביע את מה שאני מרגיש, ולממש את היכולות שלי ואפילו עכשיו שאני כותב אני מרגיש את הרגשה הזאת… זה הוריד לי את הלחץ והמחשבות שהיו רצות במוח בלי הפסקה זה פשוט ניקה לי את המוח. היום קל לי יותר ללמוד מבעבר אני עומד בקצב כמו כולם מרגיש יותר שייך וחברותי יותר.

התחלתי עם ציון 66 אחרי שלושה חודשים שיפרתי ל82 ואני מתכוון להמשיך ל100……

אני ממליץ בחום לכל מי שמזדהה עם מה שאני הרגשתי בעבר… כי אני לא מצאתי שום טיפול טבעי יציב, ויעיל שמשנה אותך בתור בן אדם כמו התוכנה הזאת.. והרבה תודה לייעוץ ולהדרכה של חברת אטנגו.

רפאל