מאמרים נוספים

הפרעות קשב וריכוז ויחסים רומנטיים– אחת הטעויות הנפוצות ביותר בכל הקשור להפרעות קשב וריכוז היא שמדובר על הפרעות שאופייניות לילדים בלבד. למעשה המחלות אמנם מופיעות לרוב בתקופת הילדות, אך התסמינים שלהן מלווים את האדם למשך כל ימי חייו. >> הפרעות קשב וריכוז ויחסים רומנטיים


קשב וריכוז במבוגרים הפרעת קשב וריכוז במבוגרים בדר”כ מתחילה בילדות ואפשר לזהותה עי מספר תסמינים כגון, קשיים בריכוז, קשיים בקליטה, קשיים בזיכרון ועוד.
קראו עוד >> קשב וריכוז במבוגרים


טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים יכול להעשות במספר דרכים כגון טיפול בתרופה הנקראת ריטלין, טיפול בעזרת תוכנת מחשב נוירו קוגנטיבית ועוד. לימדו על טכניקות טיפול ושיטות טבעיות לעומת הטיפול התרופתי. מה כדאי לבחור? ומתי לבחור במה?

קראו עוד >> טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים


אבחון הפרעות קשב וריכוז – מידע כללי אבחון הפרעת קשב וריכוז עשוי לעזור ולהקל על התפקוד היומיומי האבחון יכול להעשות בעזרת מבחן ממוחשב ואף בעזרת בדיקה של תנועת העיניים.
קראו עוד >> אבחון הפרעות קשב וריכוז – מידע כללי


הפרעות קשב מבוגרים הפרעות קשב וריכוז במבוגרים מונעים מהם להתפתח ולהתקדם כראוי אנו באטנגו מציעים לכם תוכנית אימון נוירו קוגניטיבית המביאה תוצאות תוך 3 חודשים.
קראו עוד >> הפרעות קשב מבוגרים


הפרעות קשב וריכוז ADHD הפרעות קשב וריכוז ADHD היא תופעה שכיחה הגורמת לקשיי למידה אצל ילדים ומבוגרים ומטופלת אצלנו בעזרת תוכנית אימון נוירו קוגניטיבית.
קראו עוד >> הפרעות קשב וריכוז ADHD


בעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים בעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים מתאפיינות בקושי במילוי משימות פשוטות ומורכבות אך ניתנות לטיפול בדרכים מגוונות.
קראו עוד >> בעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים


אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים יכול להתבצע באמצעות ראיון אישי, באמצעות מבחן TOVA ואף אבחונים דרך האינטרנט.
קראו עוד >> אבחון הפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים


אבחון קשב וריכוז במבוגרים אבחון קשב וריכוז במבוגרים נעשה כדי לאפשר לכם להתמודד טוב יותר עם התסמינים, להתרכז יותר בעבודה, לקבל טיפול מתאים, ועוד, כדי לאפשר לכם לנהל חיים רגילים.
קראו עוד >> אבחון קשב וריכוז במבוגרים


מהי הפרעת קשב וריכוז אם אתם שואלים את עצמכם מהי הפרעת קשב וריכוז, כאן תקבלו תשובות. האם הפרעה קשב וריכוז היא הפרעה התנהגותית, או של הנוירולוגיה של המוח? מהם הטיפולים האפשריים?
קראו עוד >> מהי הפרעת קשב וריכוז

סוגי אבחונים להפרעות קשב וריכוז. מודעות להשפעות של הפרעות קשב וריכוז לא מטופלות נמצאת בשיאה וכיום גם אלו שבעבר התנגדו לשלוח את הילדים שלהם לאבחון מסכימים כי חשוב לטפל בבעיה בגיל צעיר ככל האפשר ובישראל כמו גם בעולם ישנן חמש מתודות עיקריות לאבחון של ההפרעות השונות כפי שנפרט בהמשך.
קרא עוד >> סוגי אבחונים להפרעות קשב וריכוז