קשיי קשב אצל סטודנטים

קשיי קשב אצל סטודנטים עם הפרעות קשב וריכוזסטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD, ו/או ליקויי למידה – האם יש לכם קושי לזכור פרטים, להשלים משימות, להתארגן? האם אתם מתקשים ללמוד או נמצאים בשלב שלפני התחלת הלימודים וחוששים כי לא תצליחו? יש לנו פיתרון עבורכם, קראו כיצד ניתן להתמודד עם קשיי קשב אצל סטודנטים: שיטת AttenGo הינה שיטה נוירו-קוגניטיבית המציעה טיפול בהפרעות קשב וריכוז מהיסוד.

מדובר באימון מוחי מהפכני אשר ישיג שיפור חד ביכולות קשב וריכוז שלכם, זיכרון וקליטת חומר לימודי חדש, בהתארגנות, בתכנון ובמשמעת העצמית שלכם.

כיצד אטנגו מסייעת במקרה של קשיי קשב אצל סטודנטים?

בשיטת AttenGo תותאם עבורך תוכנית אימון אישית לפי יכולתך ודרגת הקושי. כל שעליכם לעשות זה להיכנס לתוכנית שנבנתה עבורכם, באמצעות המחשב ולהתאמן 30 דקות, 3 פעמים בשבוע. אימון במחשב הביתי ותוצאות כבר לאחר מספר שבועות!

מהי השיטה של AttenGo?

השיטה מבוססת פעילות ממוחשבת המבוססת אשר מפעילה את גלי המוח ליצירת סביבה של פעילות מוחית מיטבית טובה ולאחר מכן הגשת תרגילים שמטרתם פיתוח וחיזוק מיומנויות קוגניטיביות.

כבר לאחר מספר שבועות של אימון, המוח ילמד לעבוד אחרת וירכוש דפוס פעילות חדש. השיפור יתבטא ביכולת קשב וריכוז גבוהים (גם אם החומר משעמם), קליטת חומר חדש בזיכרון ברמה טובה יותר, סבלנות, יכולת התארגנות, יכולת השלמת משימות ועוד.

למי זה מיועד?

שיטת AttenGo מתאימה כמובן במקרים של קשיי קשב אצל סטודנטים אך, היא מיועדת לכל מי שרוצה לשפר קשב, ריכוז וזיכרון. לטיפול מקצועי בהפרעות קשב וריכוז, ADD/ADHD, וליקויי למידה.

איך זה עובד?

הפעילות כוללת מעקב אחר אובייקטים צורניים ושמיעתיים ומילוי משימות מאתגרות, כל זאת תוך קבלת משוב מיידי (פידבק) על הצלחה וכישלון. בזכות הפעילות (שהיא, אגב, פשוטה וללא טקסטים), לומד המשתמש מהו ריכוז ולומד להפיק רמות ריכוז גבוהות תוך כדי הגדלת זמן התגובה.

על מה עובדת תוכנית AttenGo?

קשב מתמשך – שמירת ריכוז לאורך זמן
קשב סלקטיבי – התמקדות במשימה אחת והתעלמות ממשימות אחרות
הפניית קשב – התמקדות בשדה החזותי והשמיעתי
פיצול קשב – ביצוע מספר משימות בו זמנית
מוסחות – שמירת ריכוז למרות הסחות דעת
עיכוב תגובה – שליטה עצמית והפחתת אימפולסיביות והיפראקטיביות
שיפור הזיכרון – זיכרון עבודה, איחסון ושליפה מהזיכרון
מהירות תגובה – שימת לב לפרטים תוך דיוק ומילוי המשימה
סדר וארגון – יכולת טובה של ניהול זמן, סדר יום, סדר עם חפצים

כיצד רואים התקדמות?

התוכנית משלבת שיטת פידבק חכמה, המעניקה ציונים בזמן אמת ועוקבת אחר התקדמותך, עם ההתקדמות וההשתפרות כן עולה המוטיבציה להמשיך ולהתאמן.

כמה זמן צריך להתאמן בכדי לראות תוצאות?

על מנת להשיג שיפור כל מה שאתה צריך הן כ-30 דקות במשך שלוש פעמים בשבוע. זאת, למשך 3-6 חודשים. בפרק זמן זה המוח לומד דפוס פעילות חדש הקשור להפקת יכולת ריכוז גבוהה ואוטומטית בכל מצב ובכל מקום עם אפקט לטווח הארוך ואף הקבוע!

מהם יתרונות התוכנית?

  • פעילות אונליין באינטרנט ללא צורך בהתקנות. ניתן לעבוד מכל מחשב המחובר לאינטרנט
  • התאמה מלאה לגיל, וצרכים אישיים
  • השיטה אינה מספקת רק הקלה בסימפטומים, אלא יוצרת חיבורים נוירולוגיים חדשים במוח!
  • תוכנית אדפטיבית מותאמת ליכולת של המשתמש ומתקדמת בהתאם לקצב האישי
  • מבדקי מעקב – מעת לעת יהיו מבדקים חוזרים לצורך מעקב ההתקדמות
  • גרפים, נתונים סטטיסטיים לצפייה בכל עת
  • ביסוס מחקרי ועבודות קליניות על מטופלים
  • מומלץ ע”י אנשי מקצוע ומשתמשים אשר השלימו את התוכנית בהצלחה ו- בסוף אומרים תודה!

מהי התבססות מחקרית?

מחקרים אחרונים מראים ש-הפרעות קשב וריכוז הקשורות ל-ADD/ADHD וליקויי למידה, שנחשבו לאורך השנים להפרעות התנהגותיות, מוכרות כעת כהפרעות פונקציונאליות נוירולוגיות שניתן לשפר ואף לתקן. קרא על הביסוס המחקרי במחקר ויישום ביח’ רפואיות.

מה כולל שיטת האימון?

שיטת האימון המוחי הנוירו-קוגניטיבית של AttenGo מורכב משתי יחידות אימון המשולבות זו בזו:
האחת נקראת AttenFocus והיא כוללת סדרת תרגילי אימון המתמקדים על כל היבטי הקשב, ההתמקדות וריכוז. היחידה השנייה נקראת AttenMemory, המסייעת בשיפור כל היבטי הזיכרון טווח קצר, טווח ארוך וזיכרון עבודה, עיבוד תכנים ומהירות עיבוד. העבודה על כל אחד מהמודולים נקבעת על פי נחיצותה וכל תוכנית אימון קובעת בצורה אחרת את תדירות העבודה בכל אחת מהמודולים הנ”ל.

לסיכום, AttenGo מאפשרת השגת שיפור קבוע, המאפשר לסובלים מהפרעות קשב וריכוז ADD/ADHD וליקויי למידה לממש את הפוטנציאל האישי, להפחית או אף לבטל את השימוש בתרופות כדוגמת ריטלין.