אימון מוחי, תחליף לריטלין?

האם יש תחליף לריטלין?

ריטלין לא מספיק כדי להושיב אתכם מול המחשב למשך שעות או להתרכז במשימה אחת בלבד? מעוניינים למצוא תחליף לריטלין או שיטות אלטרנטיבות אחרות לכם או עבור הילד שלכם? קראו את המאמר הבא

מחפשים תחליף לריטלין? נסו את האימון המוחי

אחת התופעות אשר מאפיינות את התקופה המודרנית העכשווית היא תסמונת הפרעות קשב וריכוז, או ADHD. עד לאחרונה האמינו המומחים בתחום כי מאחר ומדובר על הפרעה פרוגרסיבית, היא אינה נעלמת ככל שאנחנו מתבגרים ולכן ילדים שלוקים בהפרעה, יגדלו להיות מבוגרים הלוקים בה. עם זאת, התיאוריות המודרניות גורסות שעל ידי אימון מוחי מוצלח ונכון, ניתן לפתור במידה ניכרת את בעיות הריכוז, הקשב והזיכרון. הטיפול המקובל היום להפרעות קשב וריכוז היא תרופת ריטלין, אך כפי שאתם ודאי יודעים, לא תמיד הריטלין לבדו מצליח לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

תחליף לריטלין הפתרון של AttenGo

זה הזמן להכיר את הפתרון המהפכני של חברת AttenGo, שמשווקת בישראל כמו גם בעולם את המערכת הממוחשבת הייחודית שלה, המסייעת לעשרות אלפי בני אדם לשפר את יכולות הזיכרון והריכוז שלהם. השיטה של AttenGo מתבססת על תיאוריות חדשניות בנוירולוגיה קוגניטיבית ופסיכולוגיה שפותחו על ידי מומחים בתחום במרפאת ACE הקנדית שהינה בעלת ניסיון של למעלה מרבע מאה בשיקום קוגניטיבי.

החזון של חברת AttenGo הוא לסייע לכמה שיותר אנשים ולכן בניגוד לטכניקות אחרות המיועדות עבור ילדים ובני נוער, המערכת הממוחשבת של AttenGo מתאימה לאנשים שסובלים מבעיות קשב, ריכוז וזיכרון בכל הגילאים. בנוסף למוצר התכנה עצמו, מעניקים אנשי המקצוע של החברה שירותי ליווי אישיים וכן מעניקים שירותי ייעוץ לאורכה של תקופת האימון. כמו כן אנשי המקצוע של החברה מעבירים הדרכות ומגוון רחב של קורסים בתחום לאנשי מקצוע וחינוך וכן לקהל הרחב.

היתרונות של אימון המוח בשיטת AttenGo המהווה תחליף לריטלין

  • אימון המוח מתבצע באמצעות תכנת מחשב ידידותית וזמינה באינטרנט
  • מבדק ראשוני להתאמת תכנית אישית
  • תוצאות מובטחות תוך שלושה עד שישה חודשים באחריות מלאה
  • השיפור ביכולות נשמר קבוע למשך שנים רבות
  • השיטה היחידה שאינה תרופתית שהוכחה כיעילה במחקרים קליניים
  • למערכת של AttenGo  יש יכולת מעקב אחרי ההתקדמות האישית שלכם
  • לתוכנה ניתן לגשת מכל מחשב בעולם באמצעות האינטרנט ובכל שעה שהיא
  • על ידי מבדק ראשוני התכנה מתאימה את עצמה באופן אישי לכל משתמש בהתאם למצבו
  • אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם כל עת

חשוב לציין כי למרות שאימון מוחי היא שיטה שלרוב משולבת בטיפול תרופתי בריטלין, ישנם לא מעט מקרים בהם ניתן לוותר על הטיפול בריטלין ולהסתפק בסגולות של הטכניקה המהפכנית של AttenGo. זה הזמן ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת AttenGo ולהתחיל להתרכז!